Bookněte si s Mladou frontou

Booknisi_2014Minulý týden převzala Síť MC pro své členy od vydavatelství Mladá fronta téměř 600 dětských knížek. Radovaly se z nich děti na akci Sítě Honzík a Mařenka se vydávají do světa… ale valná většina jich poputuje do center zapojených do projektu Spolu pro MC, která  právě o knihy žádala (10 knížek do každého centra). K naší radosti knížky z Mladé fronty – vhodné do knihovničky, pro společná čtení, jako odměny – budeme moci podle možností vydavatelství odebírat i v budoucnu.

Pro všechny, kdo knížky milují a nemají daleko do Prahy, předáváme od našeho partnera pozvánku na zajímavou akci:

BOOKNI SI! ANEB ZA KNÍŽKAMI DO TOVÁRNY

Vydavatelství Mladá fronta a.s. vás zve na 2. ročník dětského knižního řádění Bookni si! aneb Za knížkami do továrny.

Ve čtvrtek 18. září od 9 do 16 hodin se v prostorách MeetFactory v Praze budou moci děti i jejich rodiče setkat s oblíbenými dětskými knížkami, jejich autory a ilustrátory.

Své knížky a tvorbu dětem představí Miloš Kratochvíl, Renáta Fučíková, Iva Procházková, Ivona Březinová, Andrea Popprová, Eva Bavorová, Libor Drobný, Aneta Františka Holasová, Lenka Jasanská a další.

Kromě autorských čtení, besed se spisovateli a výtvarných dílen se můžete těšit na výstavu ilustrací či divadelní představení z produkce souboru Lukáše Hejlíka LiStOVáNí. Dvě představení si pro děti připravilo také Rádio Junior.

Celý den bude plný her, soutěží a knížek. O řadu zábavných aktivit pro malé i větší čtenáře program obohatí také projekt Rosteme s knihou. A opět nebudou chybět Knižní lázně – místo, kde si každý může knihami listovat, začíst se anebo si jen odpočinout.

Vstup na akci je zdarma a pro všechny malé návštěvníky budou připraveny dárečky. Podrobnosti najdete v letáčku.