Soutěžte se značkou Weleda

Weleda_mazani obliceje

Přírodní kosmetika Weleda je známá po celém světě. Její síla spočívá ve využití kvalitních surovin, díky nimž vznikají jedinečné produkty pro děti i dospělé.
Od 18. 11. do 21. 12. 2014 se budete moci zapojit do soutěže o dětské produkty této značky. Každý týden na těchto stránkách naleznete novou soutěžní otázku. Odpověď stačí zaslat na mail soutez@weleda.cz společně s celým jménem a korespondenční adresou. Každý týden cenu získají 3 soutěžící, jejichž mail se správnou odpovědí se umístí na 10., 20. nebo 30. místě v pořadí. Otázky nebudou složité a správnou odpověď hravě naleznete na stránkách společnosti Weleda. Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí! V textu níže najdete otázky a podrobná pravidla soutěže.

Mesickovy kojenecky olejOtázka pro 5. týden (15. – 21. 12.) Jednou z tradičních přírodních surovin, kterou Weleda využívá především v produktech pro děti, je „Calendula officinalis“. Jak zní český název této rostliny?

  1. Mandle
  2. Kosatec
  3. Měsíček lékařský

Cena: Měsíčkový kojenecký olej

Správnou odpověď napište na soutez@weleda.cz

 

Pravidla soutěže:

Termín: soutěž se koná od 18. 11. 2014 do 21. 12. 2014 a je rozčleněna na pět týdenních kol. Soutěžící se mohou zúčastnit jednoho nebo více kol a přihlásit se kdykoliv po dobu jejího trvání.

Pořadatel: Weleda, spol. s r. o., zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 3981.
Se sídlem: Lidická 336/28, 150 00 Praha 5
IČO: 41195078, DIČ: CZ 41195078

Účastníci: Soutěže se mohou zúčastnit všichni pracovníci i návštěvníci mateřských center sdružených v Síti MC, vždy osoby starší 18 let a s adresou doručování na území České republiky. Soutěžící se zaslání e-mailu s odpovědí přihlašuje do soutěže a současně potvrzuje souhlas s jejími pravidly.

Mesickova kojenecky kremMesickova kojenecka koupel

Ukázky výher

Průběh: Každý týden bude na webových stránkách www.spolupromc.cz vyhlášena soutěžní týdenní otázka, která bude obsahovat rovněž 3 možnosti odpovědi (a, b, c). Soutěžící odešlou správnou variantu odpovědi na e-mailovou adresu soutez@weleda.cz společně s celým jménem a korespondenční adresou. Každý týden získají cenu od značky Weleda 3 soutěžící, jejichž mail se správnou odpovědí se umístí na 10., 20. nebo 30. místě v pořadí. Pořadatel bude výherce následně informovat o výhře prostřednictvím e-mailu.

Další ustanovení:
1. Pořadatel nenese zodpovědnost za ztrátu, poškození nebo nedoručení výhry prostřednictvím pošty.
2. V případě, že se nepodaří doručit výhru výherci na jím uvedenou poštovní adresu, zaniká nárok výherci na získání této výhry.
3. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady, a to v průběhu celého jejího trvání, stejně jako smí vyloučit účastníka, u nějž je důvodné podezření z nedodržování pravidel soutěže. Pořadatel nezodpovídá za dostupnost internetu účastníků v době konání soutěže.
4. V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny požadované údaje shromažďovány výhradně pro účely této soutěže, tj. hodnocení, zveřejnění výsledku soutěž a kontaktování soutěžích pro zaslání výhry.

Weleda_koupani IWeleda_koupani I