Podzimní novinky od Albatrosu – partnera projektu

obrázek (1)Jak už se delší čas štěbetá, nakladatelství Albatros se letos připojilo k našemu projektu knižním darem pro mateřská centra. A my se můžeme nechat inspirovat jeho lákavými knižními novinkami.

Nakladatelství Albatros přináší podzimní knižní novinky, které potěší děti i dospělé. Bláznivé pohádky plné fantazie, aneb na co jsou dospělí krátcí, najdete v knize Žirafí máma a jiné příšery. Děti se mohou těšit nejen na žirafí mámu, ale i na spoustu dalších hrdinů a nových kamarádů – na děti, na dospěláky nebo i na podivné bytosti a všelijaké obludy. Během dobrodružství, která s nimi prožijí, se přesvědčí, že i dospělí si někdy neví rady a dostávají se do úzkých. Z problémů jim pak můžou pomoct právě děti.

Zahrajte si naše originální pexeso (funguje i v mobilním telefonu) nebo se podívejte na knižní trailer.

Obrázek z traileru

Na tisíc otázek vašich dětí odpoví Encyklopedie pro děti 21. století od Jiřího Žáčka, která je originálním dárkem pro všechny zvídavé děti.  Výstižnost a přesnost se zde snoubí s poezií a vtipem, přesvědčte se o tom v knižním traileru.

Obrázek z traileru (2)

V nové encyklopedii od Jiřího Žáčka najdete přes 800 hesel, dozvíte se s dětmi spoustu zajímavostí o přírodě, proniknete do světa techniky nebo zeměpisu. Děti zjistí hodně nového o světě kolem sebe a rozšíří si svoje znalosti tak, že žádný učitel si na ně rozhodně jen tak nepřijde. A protože je knížka doplněná veselými obrázky, rozhodně se nemusíte bát, že by snad to získávání nových znalostí mohla být nuda. Bav se a poznávej svět 21. století!