KNIŽNÍ NOVINKY ELLA & MAX PRO CELOU SÍŤ PRO RODINU NYNÍ VÝHODNĚJI!

Sleva na knihy ELLA & MAX na e-shopu www.presco.cz

Značka ELLA & MAX získala za velmi krátkou dobu stabilní místo na trhu. Každý rok vydává knihy, které se zaměřují na nejmladší čtenářskou generaci. A na jaké nové knihy se můžete těšit? Inspirujte se!

Úplnou novinkou je kniha ASTRID LINDGRENOVÁ. Děti z Bullerbynu, Pipi Dlouhá punčocha, Ronja, dcera loupežníka… Víte, odkud se vzala všechna ta báječná dobrodružství? V této knížce o životě oblíbené spisovatelky se o tom dočtete!

Po mimořádně úspěšné VELKÉ KNÍŽCE PRAHA PRO MALÉ VYPRAVĚČE  přichází její autor Libor Drobný s bohatě ilustrovanou VELKOU KNÍŽKOU FARMA PRO MALÉ VYPRAVĚČE. Propracované a vtipné ilustrace vám představí čilý život na farmě v průběhu celého roku, od jara do zimy. Dalšími tituly z oblíbené edice Pro malé vypravěče jsou: SLOVÍČKA , VESELÉ NESMYSLY a POHÁDKY.

Knížky uvítají všechny maminky i tatínkové, kteří chtějí děti uvést do světa knihy. Děti nejsou jen pasivními posluchači, ale propracované celostránkové ilustrace je donutí „číst“, stát se vypravěči a převzít aktivní roli. Pokroky tak děti udělají nejen v úrovni vyjadřování, ale i pokud jde o slovní zásobu.

Další novinkou, do které se zamilujete, je kniha s názvem DRÁČEK ZOG A PRINCEZNA REBELKA. Pohádku o moderní emancipované princezně spisovatelky Julie Donaldson přeložil a přebásnil ROBIN KRÁL. Je autorem mnoha úspěšných knížek pro děti a mládež, za něž získal prestižní ocenění Magnesia Litera. Exceluje rovněž v oblasti překladů, kde byl také nominován na Zlatou stuhu. Knížku doplňují nadčasové ilustrace Axela Schefflera.

A na co se můžete těšit na konci května? Titul z pera dánského autora a ilustrátora Jakoba Martina Strida – Neuvěřitelný příběh O obrovské hrušce – míří od 31. 5. 2018 do českých kin. Těšit se můžete na napínavé dobrodružství dvou nerozlučných přátel, proto si tento film nenechte ujít.

PODÍVEJTE SE NA NAŠE KNIŽNÍ NOVINKY.

Sleva na knihy ELLA & MAX na e-shopu www.presco.cz

Jak objednat? Slevový kód MC30KVETEN uveďte při objednávce do pole „MÁM SLEVOVÝ KÓD“ a potvrďte ho tlačítkem „POUŽÍT“. Z nákupu Vám bude odečtena sleva 30 %. Akce je platná do 30. 6. 2018 pouze v internetovém obchodě WWW.PRESCO.CZ. Slevu nelze kombinovat s jinou slevou.