Nabídky pro centra

SOUTĚŽ O 10 VOLNÝCH VSTUPENEK
pro rodiče a dítě na Minigolf Butovice

minigolfMinimum o Minigolfu Butovice
Minigolf Butovice je místem pro společné trávení volného času dětí i dospělých. Těm, kteří přijdou poprvé, vše ochotně vysvětlí a se vším pomůže přítomná obsluha. Pokročilejší a zapálenější hráči můžou využít služeb minigolfových trenérů a ještě více se tak zlepšit ve svých minigolfových výkonech. Trenéři mají zkušenosti s trénováním i tříletých dětí. Minigolf Butovice je umístěn v obchodním centru Galerie Nové Butovice. Parkování je po dobu 3 hodin zdarma, obchodní centrum je dobře dostupné také hromadnou dopravou. O víkendech a ve večerních hodinách nabízí Minigolf Butovice jako první v ČR novinku – minigolf pod UV světlem. Otevřeno je každý den od 10 do 22 hodin.

Soutěž
Nyní máte možnost vyhrát volný vstup pro sebe a své dítě. Soutěžní otázka zní: Kolik minigolfových drah je na Minigolfu Butovice? Svou odpověď můžete do 22.5.2015 vyplnit ZDE.
Nápovědu pro odpověď hledejte na www.minigolfbutovice.cz
Z každé rodiny může volnou vstupenku vyhrát vždy jen jeden rodič a dítě.

Balíček pro MC a nabídky pro kolektivy
Minigolf Butovice nabízí také Balíček pro mateřská centra Sítě MC
Cena pro skupinu do 10 maminek/tatínků a 10 dětí = 990 Kč
V ceně je tedy započítán vstup pro maminku/tatínka a dítě, zapůjčení příslušného minigolfového vybavení a jeden nealkoholický nápoj (káva/čaj/voda/limonáda).
Cena za každou další maminku/tatínka s dítětem 99 Kč.
V případě větších skupin je Minigolf Butovice schopen zajistit další občerstvení.
Minigolf Butovice dále nabízí uspořádání narozeninových oslav nebo kroužek minigolfu (viz letáky v příloze aktuálního Úterního dopisu). V případě zájmu se můžete obrátit na pana Tomáše Navrátila, tomas.navratil@agencie.cz, 777 891 610.

SOUTĚŽ S HAMÁNKEM

Až do 31. května 2015 můžete sbírat víčka od kojeneckých výživ a příkrmů značky Hamánek. Velmi lákavou finanční a věcnou odměnu získá 10 zapojených center – pozor, na velikosti centra nezáleží. Počet nasbíraných víček se bude totiž posuzovat v poměru k počtu návštěvníků, aby nebyla znevýhodněna malá centra. Údaj o průměrné měsíční návštěvě vypočítáte jako průměr návštěv centra za období květen, červen a září 2014, dělený třemi. Výsledné číslo zadáte do formuláře jako průměrnou měsíční návštěvu centra.

Sbírat lze do jakýchkoliv pevnějších krabic. Možná vás potěší, že nasbíraná víčka poputují na recyklaci a výtěžek ze sběru Hamánek věnuje na charitativní účely. Víčka tedy po skončení soutěže určitě nevyhazujte.

Průběh soutěže můžete sledovat na speciálních webových stránkách, kde najdete informace o cenách a další potřebné údaje: www.hamanek-pomaha.cz. Na stejné adrese se také do soutěže zaregistrujete. Deset z vás si pořídí něco pěkného a potřebného, na co vám nezbývají prostředky. Hodně štěstí!

Hamanek_pece_v_kazde_lzicce

Napsat komentář

projekt Sítě mateřských center