Rodinné centrum dětský svět, z.s.

O tomto rodinném centru:

Rodinné centrum Dětský svět se nachází v Lanškrouně.

Rodinné centrum Dětský svět je komunitním a vícegenaračním centrem, které nabízí prostor dětem, dospělým i seniorům. Širokou nabídkou aktivit chceme poskytnout od novorozenců, přes kojence, batolata, děti školkového a mladšího školního věku i těhotným ženám, rodičům, dospělým a seniorům možnost aktivně a smysluplně trávit čas, potkávat se, sdílet, získávat informace, poznávat, vzdělávat se, hrát si, hledat podporu a radu, zapojit se do komunitního života ve městě a nebo se pracovně realizovat. V našem rodinném centru najdete dopolední kluby rodičů, vzdělávací a pohybové kurzy pro děti i dospělé, poradny, a nově i univerzitu třetího věku. Pořádáme a spolupodílíme se na veřejných akcích ve městě.

www.rclanskroun.cz

Kontaktní osoba:

Vladislava Hanyšová
777 257 709
rclanskroun@seznam.cz

Našemu centru by velmi pomohlo cokoli z těchto věcí:

Papír a kancelářské potřeby: Výtvarné potřeby: Hračky:
Jak papír do tiskárny, tak cartridge do tiskárny a běžné kancelářské potřeby Papíry, barvy, štětce, pastelky, fixy i netradiční materiál a pomůcky Máme v rodinném centru konkrétní seznam pomůcek a hraček, které bychom chtěli postupně pořídit. Hodně nás inspiruje Montessori pedagogika.

 

Didaktické potřeby: Knihy a časopisy: Sportovní potřeby:
Montessori pomůcky, stavebnice Knihy pro rodiče zaměřené na výchovu, rozvoj osobnosti, Odlehčené lavičky a žíněnky, molitanová švédská bedna, míče pro menší děti, balanční pomůcky, překážková dráha

 

Kancelářská technika: Nábytek: Domácí potřeby:

 

Domácí spotřebiče: Hygienické potřeby: Trvanlivé potraviny:
Toaletní papír, úklidový papír, úklidové rpostředky

 

Upomínkové předměty: Ostatní – co jinam nepatří a přesto by za to bylo toto centrum moc vděčné: Služby:

 

Děkujeme!

projekt Sítě mateřských center