Rodinné centrum Pampeliška Březnice

O tomto rodinném centru:

Pampeliška se nachází v Březnici.

Pampeliška funguje v Březnici od roku 2000, stala se ve městě stabilní institucí, která nabízí vyhledávané služby. Každý všední den máme otevřenou dopolední hernu pro rodiče, děti, ale i babičky a dědečky s pravidelnými i nepravidelnými programy. Odpoledne probíhají každý den jazykové kurzy, různá cvičení a další nepravidelné programy jako jsou besedy, přednášky, divadelní nebo filmová představení. Každý měsíc připravujeme nějakou větší akci pro širokou veřejnost, sami případně ve spolupráci s dalšími místními spolky. Aktivně se podílíme na životě ve městě. Cíleně se snažíme připravit program pro všechny věkové skupiny, pro celou rodinu.

www.rcpampeliska.cz

Kontaktní osoba:

Mgr. Pavlína Liebnerová
723 141 939
pavlina.heverova@seznam.cz

Našemu centru by velmi pomohlo cokoli z těchto věcí:

Papír a kancelářské potřeby: Výtvarné potřeby: Hračky:
papír do kopírky a tiskárny bílé čtvrtky velikosti A4 a A3, bílé lepicí pasty a lepidlo Herkules, dětské nůžky, barevné papíry slabé i silné barevné míčky do dětského bazénku

 

Didaktické potřeby: Knihy a časopisy: Sportovní potřeby:
Pravidelně se snažíme doplňovat naši knihovnu o nově vyšlé tituly s pedagogickou, psychologickou a sociální tematikou. Návštěvníci mají k dispozici aktuální čísla časopisů Kreativ a Pravý domácí časopis. Pokud máme finanční prostředky, snažíme se doplňovat drobné sportovní vybavení, které se používá při pravidelném týdenním cvičení s nejmenšími – prolézačky, obruče a balanční prvky.

 

Kancelářská technika: Nábytek: Domácí potřeby:
toner černý, barevná tiskárna

 

Domácí spotřebiče: Hygienické potřeby: Trvanlivé potraviny:
toaletní papír a čistící prostředky do kuchyňky a koupelny krabicové mléko do kávy

 

Upomínkové předměty: Ostatní – co jinam nepatří a přesto by za to bylo toto centrum moc vděčné: Služby:

 

Děkujeme!

projekt Sítě mateřských center