Rodinné centrum Parníček

O tomto rodinném centru:

Parníček se nachází v Lysé nad Labem.

Nabízíme volnočasové aktivity pro děti a dospělé, a to ve formě kroužků (jazykových, hudebních, výtvarných, pohybových) anebo jednorázových akcí určených pro děti či celé rodiny.
Dále nabízíme aktivity k rozšíření a prohloubení rodičovských kompetencí (semináře, besedy, přednášky) na různá témata, které dospělé zajímají. Nabízíme také poradenské služby – právní a psychologické poradenství.
Pro děti o prázdninách organizujeme příměstské tábory. Provozuje také dětskou skupinu Školka Parníček pro děti ve věku 1 až 6 let.
Návštěvníky tvoří převážně děti navštěvující pravidelné kroužky, dále pak dospělí (rodiče) účastníci se aktivit pro dospělé (poradenství či seminářů). Věk dospělých návštěvníků je odhadem od 25 do 50 let. Věk dětských návštěvníků je od narození do 12 let.

www.rcparnicek.cz

Kontaktní osoba:

Radka Bláhová
605 174 259
blahova.radka@email.cz

Našemu centru by velmi pomohlo cokoli z těchto věcí:

Papír a kancelářské potřeby: Výtvarné potřeby: Hračky:
kancelářský papír A4, euroobaly A4, šanony, laminovací folie, papíry na flipchart, fixy, psací potřeby – tužky, propisky, popisovače čtvrtky A4+A3 (kartony), barevné papíry, lepidla, nůžky, barvy, tempery, štětce, kelímky, papírové tácky a talíře, barvy na textil, prstové barvy, barvy na obličej hračky pro věkové skupiny 0-3 roky, 3-6 let, 6-9 let, kočárek hluboký s polohovatelnou rukojetí; magnetická stavebnice (magformers)

 

Didaktické potřeby: Knihy a časopisy: Sportovní potřeby:
didaktické potřeby pro věkové skupiny 0-3 roky, 3-6 let, 6-9 let knihy a časopisy pro děti 0-6 let; knihy a časopisy pro děti od 6 let; komiksy gymnastické míče, overbally, obruče, pinponkový skládací stůl

 

Kancelářská technika: Nábytek: Domácí potřeby:
židle pro dospělé; úložný nábytek na hračky; stůl na recepci

 

Domácí spotřebiče: Hygienické potřeby: Trvanlivé potraviny:
malá lednička toaletní papíry, ubrousky; kapesníky; vlhčené ubrousky; čističe na nábytek, podlahu, okna, WC drobné sladkosti (lízátka, bonbony, čokoládky, sušenky); brumíky; perníky; zdravé svačinky

 

Upomínkové předměty: Ostatní – co jinam nepatří a přesto by za to bylo toto centrum moc vděčné: Služby:
menší drobnosti pro děti do 6 let houpací hrací prvek na zahradu; bazének na kuličky

 

Děkujeme!

projekt Sítě mateřských center