Rodinné centrum ZaHRÁTka, z.s.

O tomto rodinném centru:

 ZaHRÁTka se nachází v obci Hostivice.

Rodinné centrum pro Hostivice a okolní obce (Jeneč, Chýně, Nučice, Ptice, Praha, Rudná…), měsíčně navštíví okolo 450 dětí, 500 dospělých. Jsme zaměřeni zejména na rodiny, na mladé rodiny od těhotenství po mladší školní věk. Pro děti 1,5-5let nabízíme malou dětskou skupinu o 12 dětech.

www.zahratka.cz

Kontaktní osoba:

Lenka Brožková
608 607 042
rc@zahratka.cz

Našemu centru by velmi pomohlo cokoli z těchto věcí:

Papír a kancelářské potřeby: Výtvarné potřeby: Hračky:
kancelářský papír, euroobaly, kancelářské potřeby (sešívačka, nůžky, sponky), šanony, laminovací folie, papíry na flipchart, fixy, tužky, propisky, popisovače, tonery do laserové tiskárny Xerox čtvrtky (kartony), barevné papíry, lepidla, nůžky, barvy, tempery, štětce, kelímky, voskovky a pastelky, papírové tácky a talíře, i různé originální materiály (tuby, krabičky, látky…) pro děti 2-6 let, využijeme většinu hraček, jsou třeba občas obnovovat, měnit. Nejvíce využijeme kočárek, kostky Duplo, koleje a vláčky (typ Ikea), hudební nástroje pro děti, nádobí do dětské kuchyňky či nářadí k ponku

 

Didaktické potřeby: Knihy a časopisy: Sportovní potřeby:
pro práci s dětmi 1-8 let 0-3 roky, 3-6 let, 6-9 let, pro dospělé
– výchova, pedagogika, tvoření, ekologie, vývoj dítěte, zdraví
pro děti 0-6let, různého druhu, aktuálně poptáváme prvky překážkové dráhy a malé plastové míčky do bazénku

 

Kancelářská technika: Nábytek: Domácí potřeby:
počítač, notebook (i repasovaný), dataprojektor či dataprojektor k vypůjčení v rámci kraje (potřebujeme nárazově 1x 1/4 roku na seminář), kancelářský software (MS Office), mobilní telefon se čtečkou NFC stojan na oblečení povlečení na dětské postele, peřinky a polštáře, nádobí (hrníčky, mističky, talíře, příbory)

 

Domácí spotřebiče: Hygienické potřeby: Trvanlivé potraviny:
kávovar, funkční hifi věž toaletní papíry, ubrousky, kapesníky, tekuté mýdlo, vlhké ubrousky, čističe nádobí a WC, kuchyňské utěrky instantní káva, čaj, zdravé svačinky, mléko do kávy, cukr krystal, drobné sladkosti a zdravé dobroty pro děti (ve větším množství i na akce – Masopust v únoru, Veselé putování v květnu, Městské slavnosti v září, Mikulášská v prosinci ad.)

 

Upomínkové předměty: Ostatní – co jinam nepatří a přesto by za to bylo toto centrum moc vděčné: Služby:
vhodné pro děti do 6 let či jako poděkování rodičům dobrovolníkům (konkrétní podoba po domluvě – např. fotoslužby, kosmetika, masáže, upomínkové předměty…) IT služby (tvorba webových stránek, grafika, Adwords), účetní a personální služby, právní poradenství, úklid nebo údržba, roznos plakátů, dobrovolnická práce při akcích

 

Děkujeme!

projekt Sítě mateřských center