Krušnohorské centrum pro rodinu, z. s. – MC Barborka

O tomto rodinném centru:

Krušnohorské centrum pro rodinu se nachází v Mostě.

Naše služby slouží k podpoře rodiny jako celku i každého jejího člena. Nabízíme setkávání v Klubech (pra)rodičů s dětmi (od 0 do cca 6 let), předškolní přípravu dětí , výtvarné aktivity, konzultace odborníků (pedagogika – psychologie – ošetřovatelství – obecné poradenství -předškolní zralost – logopedická asistence aj). Pořádáme i jednorázové akce – oslavy významných dnů, Závody kočárků, Ekohrátky aj.
Šíříme osvětu prospěšnou rodinám (především na FB + prostřednictvím www stránek).

www.kcr-most.cz

Kontaktní osoba:

Ilona Radicsová
776 640 676
kcr@kcr-most.cz

Našemu centru by velmi pomohlo cokoli z těchto věcí:

Papír a kancelářské potřeby: Výtvarné potřeby: Hračky:
Papíry, euroobaly, kancelářské potřeby (sešívačka, nůžky, sponky), šanony, laminovací folie, papíry na flipchart, fixy, psací potřeby – tužky, propisky, popisovače, barevné rozlišovače, zvýrazňovače, permanent.fixy, samolepící štítky na obálky, obálky c6, obálky velké, baterie tužkové, tonery do tiskárny Brother a HP. Čtvrtky (kartony), barevné a vlnité papíry, duhový aj. efektní papír, lepidla, nůžky , barvy, tempery, štětce, kelímky, papírové tácky a talíře, razničky-vyrážedla , špejle, vatové tampony odličovací, pastelky, tempery, voskovky, ozdobné razničky apod.
Dětský kočárek, panenka – miminko s příslušenstvím (oblečky, lahvička apod.)

 

Didaktické potřeby: Knihy a časopisy: Sportovní potřeby:
Logico Primo (kartičky – http://www.mutabene.cz/logico-primo/), Šašek (Makra, obj.č. 13M10), Zástěna (Makra, obj.č. 13M11) Knihy a časopisy pro děti i rodiče (zábavné, výchovné, tvořivé aktivity, tipy na hry apod.) Obruče barevné menší, Balanční chodníček – http://www.spravnahracka.cz/ricni-krajina apod., Zvlněné chodníčky – http://www.spravnahracka.cz/zvlnene-chodnicky-g-hra-na-rozvoj-motoriky-a-dotykoveho-vnimani, apod.

 

Kancelářská technika: Nábytek: Domácí potřeby:
Výkonný notebook nebo počítač Skříň na šanony zamykací, skříň na výtvarné potřeby velká, židle (nastavitelná výška) otočná – pro děti, gauče-sedačky pro 2 – 3 os.

 

Domácí spotřebiče: Hygienické potřeby: Trvanlivé potraviny:
Toaletní papír, ubrousky, kapesníky, tekuté mýdlo, vlhké ubrousky, čistič nádobí, čistič WC, kuchyňské utěrky papírové i látkové, hadříky, houbičky na nádobí Instantní káva, čaj, drobné sladkosti, zdravé svačinky, mléko do kávy, káva 3 v 1 apod. – např. Jacobs latte sáčky, Nescafe 3 v 1 sáčky, Jasobs 2 v 1 sáčky, šťáva – sirup, cukr, dětské šampaňské

 

Upomínkové předměty: Ostatní – co jinam nepatří a přesto by za to bylo toto centrum moc vděčné: Služby:
Jakékoliv – propisky, bločky, ořezávátka, magnetky, balonky… Nástěnka-vývěska venkovní (zamykací) velká, venkovní cedule k polepu (plast apod.), herní prvky na hřiště – houpadla, kladina, pavučina apod. balanční prvky, venkovní odpadk.koš, písek na pískoviště, koberec do herny + kanceláře + recepce Položení koberců, výmalba, čištění koberců, zhotovení banerů, tisk propagačních materiálů a letáků, grafické práce (zpracování grafů či celé výroční zprávy, příprava webových stránek, vytvoření letáků apod.), právní poradenství, vedení účetnictví, proškolení v BOZP a zpracování potřebné dokumentace, kopírování, úklid nebo údržba, roznos letáků, kontrola herních prvků na hřišti dle bezpečnostních předpisů, výměna písku na pískovišti, nátěr a údržba laviček a plotu na zahradě, výuka obsluhy WordPressu, výuka – rozšíření znalostí MS Excel + Word, fundraising (školení či pomoc se sháněním spozorů)

 

Děkujeme!

projekt Sítě mateřských center