Mateřské centrum Andílci, z.s.

O tomto rodinném centru:

MC Andílci působí v Hrotovicích.

Mateřské centrum Andílci, z. s. vykazuje svoji činnost od roku 2005 a poskytuje aktivity a prostor rodinám s dětmi, rodičům, prarodičům, seniorům i celé široké veřejnosti.

Posláním Mateřského centra Andílci, z. s. je podporovat děti, dospělé, rodiny a seniory. Poskytovat jim služby a vytvářet bezpečné i příjemné prostředí pro vzájemná setkávání a učení se.

www.andilci-hrotovice.cz

Kontaktní osoba:

Veronika Chromá
605 060 612
info@andilci-hrotovice.cz

Našemu centru by velmi pomohlo cokoli z tohoto seznamu:

Papír a kancelářské potřeby: Výtvarné potřeby: Hračky:
kancelářský papír, A4, barevný papír A4 na plakáty, euroobaly A4, kancelářské potřeby (sešívačka, nůžky, sponky), laminovací fólie, papíry na flipchart, fixy bílé čtvrtky A3, bílé čtvrtky A4, barevné kartony A3, lepidla Herkules, lepidla rolovací, barvy temperové 4 balení, barvy vodové, barvy na textil – základní barvy x 2, nůžky 10 ks, štětce různé druhy 30 ks, ostatní materiál na výrobky dle ročního období např. očička, stuhy, polystyrénové výrobky apod. Hračky nekupujeme, dostáváme vyřazené od klientů.

 

Didaktické potřeby: Knihy a časopisy: Sportovní potřeby:
Nekupujeme Publikace zaměřené na výchovu dětí dle přání maminek a na vyrábění v hodnotě 2000 Kč, časopis Betynka 500 Kč, časopisy pro děti 0-6 let. překážková dráha vario play

 

Kancelářská technika: Nábytek: Domácí potřeby:

 

Domácí spotřebiče: Hygienické potřeby: Trvanlivé potraviny:
Toaletní papír, vlhčené ubrousky, papírové kapesníčky, tekuté mýdlo, čistič nádobí, čistič WC, kuchyňské utěrky, pytle do košů na odpadky,

 

Upomínkové předměty: Ostatní – co jinam nepatří a přesto by za to bylo toto centrum moc vděčné: Služby:

 

Děkujeme!

projekt Sítě mateřských center