Rodinné centrum Tiliánek, z.s.

O tomto rodinném centru:

RC Tiliánek sídlí v Lípě u Havlíčkova Brodu.

Lipské Rodinné centrum Tiliánek bylo slavnostně otevřeno 26.6.2014 . Obec Lípa pro jeho činnost zrekonstruovala prostory v budově místního zdravotního střediska. Návštěvníkům je k dispozici zázemí tvořené hernou a učebnou, vybaveným kuchyňským koutem, hygienickým zařízením, ale také venkovní prostory s oplocenou zahradou. Od roku 2017 funguje lipské rodinné centrum jako samostatná nezisková organizace.
Tiliánek nabízí pravidelné volnočasové aktivity pohybové, hudební, tvořivé a výukové pro děti(např. multismyslový program pro batolata Ostrov objevů, jogínky, zumbu, angličtinu, keramický kroužek, přírodovědný kroužek, výuku hry na piano), organizuje také jednorázové akce pro rodiny s dětmi i pro širokou veřejnost (např. Svatomartinský průvod, Svatobarborskou obchůzku, Narozeninovou oslavu spojenou s charitativní sbírkou atd.), čas od času též pořádá odborné přednášky pro dospělé z oblasti pedagogické, psychologické, sociální či zdravotní apod.), v neposlední řadě též zajišťuje prázdninové programy s hlídáním dětí.
Hlavním posláním rodinného centra, jehož činnost zaštiťuje celostátní organizace Síť pro rodinu,z.s., je nabídka k aktivnímu a smysluplnému využití volného času, ale především možnost k setkávání, ke společnému trávení času a vzájemnému sdílení.

rctilianek.webnode.cz

Kontaktní osoba:

Miroslava Šeredová
605 847 548
tilianek@seznam.cz

Našemu centru by velmi pomohlo cokoli z tohoto seznamu:

Papír a kancelářské potřeby: Výtvarné potřeby: Hračky:

 

Didaktické potřeby: Knihy a časopisy: Sportovní potřeby:

 

Kancelářská technika: Nábytek: Domácí potřeby:
Zahradní přístřešek (párty stan) –
velikost 4 x 8 m – zajištění přístřeší na zahradě rodinného centra pro pořádání akcí (jednorázových, charitativních, pravidelných volnočasových, atd….)

 

Domácí spotřebiče: Hygienické potřeby: Trvanlivé potraviny:

 

Upomínkové předměty: Ostatní – co jinam nepatří a přesto by za to bylo toto centrum moc vděčné: Služby:

 

Děkujeme!

projekt Sítě mateřských center