Klubíčko Kroměříž

O tomto rodinném centru:

Klubíčko sídlí přímo v Kroměříži.

Jsme kroměřížské centrum vzájemného setkávání rodin s dětmi. Nabízíme poradenství, vzdělávání i volnočasové aktivity. Nabízíme služby dětské skupiny pro děti předškolního věku a také odpolední družinu pro děti 1. stupně ZŠ. Pořádáme příměstské tábory a akce pro rodiny.

www.klubickokm.cz

Kontaktní osoba:

Marcela Bradová
602 793 748
bradova@klubickokm.cz

Našemu centru by velmi pomohlo cokoli z tohoto seznamu:

Papír a kancelářské potřeby: Výtvarné potřeby: Hračky:
Papíry do tiskárny, tvrdé papíry na tvoření, složky, šanony. Tvrdé/měkké barevné papíry, pastelky, barvy, lepidla, provázky, plastelíny, vlny, plsti, aj. Hračky vhodné pro děti předškolního věku, mladšího školního věku, hry.

 

Didaktické potřeby: Knihy a časopisy: Sportovní potřeby:
Montessori pomůcky, hry, sady DIDA Ano. Encyklopedie, pohádky, odborná literatura, příběhy pro děti, jazykově zaměřenou literatura, časopis: Sluníčko nebo časopisy pro maminky… Molitanové prvky, kostky.

 

Kancelářská technika: Nábytek: Domácí potřeby:
Laserová tiskárna, skener, monitor, notebooky Kancelářské židle točící, kompletní vybavení herny, koberec. Vybavení kuchyně – talíře, příbory, misky, aj.

 

Domácí spotřebiče: Hygienické potřeby: Trvanlivé potraviny:
Myčka, mikrovlnná trouba, lednice. Vlhčené ubrousky, jednorázové utěrky, čistící potřeby, mýdla, toaletní papír. Kafe – zrna, čaje, trvanlivé mléko.

 

Upomínkové předměty: Ostatní – co jinam nepatří a přesto by za to bylo toto centrum moc vděčné: Služby:
Cokoliv ohledně čínské kultury – letošní rok je zaměřen na Čínu, multikulturně vzděláváme. Stroj na cukrovou vatu a čokoládovou fontánu. Grafik, IT technik, uklízečka

 

Děkujeme!

projekt Sítě mateřských center